«Теплові мережі» повністю реконструюють котельню на Павловому Полі
09 серпня 2021 14:23 ЖКГ
«Теплові мережі» повністю реконструюють котельню на Павловому Полі Масштабна реконструкція котельні КП «Харківські теплові мережі» виконується на вул. Шекспіра, 17 у Шевченківському районі.

З ходом реконструкції об'єкта сьогодні, 9 серпня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Як повідомили в КП «ХТМ», будівництво котельні «Павлове Поле» почали в 1963 році. Останні кілька десятиліть обладнання котельні капітально не ремонтувалася і минулої зими дало серйозний збій: почастішали випадки виникнення дефектів як на котлах, так і на допоміжному обладнанні. Тому після закінчення опалювального сезону приступили до масштабної реконструкції.

На підприємстві зазначили, що загалом у котельні знаходиться п'ять котлів, чотири з яких підлягали капітальному ремонту. Так, на сьогодні три водогрійні котли вже повністю відремонтували, один знаходиться в роботі. Крім того, у котельні встановили два сучасних насоси, які споживають на 30% менше електроенергії, а значить - у новому опалювальному сезоні на одному такому насосі підприємство зможе заощадити до 10-12 млн грн.

Як зазначив Ігор Терехов, котельню також обладнали системою, яка забезпечить безперебійну роботу в разі відключення електроенергії.

«Для нас дуже важливо підготувати котельні так, щоб в опалювальному сезоні харків'яни без перебоїв отримували тепло і гарячу воду. Капітально ремонтуємо старі котли, перекладаємо тепломережі, встановлюємо найсучасніше обладнання. Все це дозволить нам утримувати баланс і не піднімати тарифи для населення», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини