Театр дітей «Тимур» підготував прем'єру до свого 40-річчя
10 листопада 2016 16:56 Культура
Театр дітей «Тимур» підготував прем'єру до свого 40-річчя Харківський театр дітей «Тимур» імені В. Сідіна 11 листопада відзначить своє 40-річчя.

Свій ювілейний вечір театр присвятив 13-річному хлопчикові Олексію Харченку з діагнозом «гострий лейкоз», якому терміново потрібна операція з пересадки кісткового мозку в Італії вартістю 115 тис. євро.

Як повідомили в театрі, вечір складатиметься зі святкової урочистої частини і прем'єрного спекаткля «Остання битва» за мотивами циклу «Хроніки Нарнії» Клайва Льюїса.

Ювілейний вечір пройде в БК Будівельників (пл. Героїв Небесної Сотні, 19-а), початок - о 17:00.

Довідка. Театр дітей «Тимур» створений в 1976 році актором харківського Театру юного глядача Василем Сідіним з так званими важкими дітьми, які були в списку дитячої кімнати міліції. Театр отримав назву «Шибеники». У 1979 році театр змінив назву на «Тимур» і влився в тимурівський рух, відкрив музей Аркадія Гайдара і бібліотеку-читальню. За роки творчої діяльності театр «Тимур» поставив понад 80 повноцінних спектаклів, також ставив постановки, присвячені різноманітним датам і подій. Театр відвідав з гастролями багато міст України, Росії, Польщі. З 2010 року театр «Тимур» почав проводити благодійні вистави з метою збору коштів для важкохворих дітей. Для цього був спеціально поставлений спектакль «Будь ласка, живи!». 12 вересня 2011 року помер художній керівник театру Василь Сідін. Новим художнім керівником став Антон Жиляков - вихованець театру «Тимур».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини