Світлана Горбунова-Рубан: За захворюваністю COVID-19 виходимо на плато
25 жовтня 2021 14:09 Медицина
Світлана Горбунова-Рубан: За захворюваністю COVID-19 виходимо на плато Рівень захворюваності на коронавірус у місті Харкові виходить на так зване плато - коли кількість хворих на добу залишається приблизно на одному рівні.

Про це сьогодні, 25 жовтня, в прес-центрі Харківської міської ради заявила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

«У неділю було зафіксовано 870 випадків захворювання, в п'ятницю - 881, ще раніше - схожі цифри. Крива йде в бік плато, тобто ми увійшли в більш-менш стабільний коридор. Плато почало формуватися, а після нього зазвичай починається спад рівня захворюваності», - зазначила віцемер.

Разом з тим, за словами Світлани Горбунової-Рубан, у неділю, що минула, в місті провакцинувалося тільки 2,5 тис. осіб, хоча в суботу цей показник склав понад 8,4 тис.

«Ми виводимо бригади медиків, які працюють без вихідних і всюди - в поліклініках, в торгово-розважальних центрах тощо. Робимо все, щоб не було черг, щоб якомога більше харків'ян зробили щеплення. В наявності є вакцини «Pfizer», «AstraZeneca» і «CoronaVac». Зараз у Харкові провакцинувалася 451 тисяча осіб. Якщо врахувати кількість тих, хто вже перехворів, то імунітет, тією чи іншою мірою, є майже у половини населення міста. Нагадаю, що колективний імунітет формується при 70% вакцинованих», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини