Світлана Горбунова-Рубан провела особистий прийом громадян
20 січня 2017 12:58 Місто
Світлана Горбунова-Рубан провела особистий прийом громадян Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан сьогодні, 20 січня, провела особистий прийом громадян.

На прийом записалося 20 харків'ян. Більшість звернень стосувалася прохань про виділення матеріальної допомоги на дороге лікування, зокрема, онкологічних захворювань, на проведення операцій. Кожен такий випадок розглядався індивідуально, після чого, в залежності від складності ситуації, визначалася сума допомоги.

«Діє міська програма соціального захисту, максимальний розмір допомоги становить 10 тис. грн - ці кошти видаються на дороге лікування, реабілітацію, допомогу у відновленні житла після пожежі», - повідомила віце-мер.

Зокрема, сім'я Ряполова звернулася до Світлани Горбунової-Рубан з проханням надати матеріальну допомогу на лікування доньки. Віра Ряполова - інвалід третьої групи, мати-героїня України, у неї семеро дітей.

«Дякуємо за теплий прийом. У нас семеро дітей, я не хвалюся, але вони всі хороші. Хорошисти, відмінники, сини допомагають батькові, він у нас будівельник. Дочка дуже добре вчиться. У школі, спасибі вчителям і директору, зібрали кошти на допомогу в лікуванні. Вона дуже добре знає українську мову, хоче бути вчителем. Якщо все буде добре - будемо вступати до Харківського педагогічного університету імені Г. С. Сковороди», - розповіла Віра Ряполова.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що ця сім'я, як багатодітна, має право користуватися всіма належними пільгами. Зокрема, є міська пільга на оплату житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд у міському електротранспорті, а також право на отримання дитячих путівок в оздоровчі табори. «Ви повинні знати всі ваші права і наші телефони, і завжди дзвонити, якщо щось трапляється, а ми допоможемо», - сказала заступник міського голови.

Ольга Гранкіна звернулася з проханням надати допомогу на реабілітаційне лікування в одному з санаторіїв. Молода жінка - інвалід-візочник. Її прохання розглянуть. Також Світлана Горбунова-Рубан обговорила з нею питання, що стосується доступності міста. За словами віце-мера, в планах міської влади - закупити тролейбуси з низькою підлогою, які пустять і на маршрут №45, що проходить поруч з будинком, де живе Ольга.

Олександр Шевченко - переселенець із зони АТО. Його сім'я зараз проживає в модульному містечку. У зв'язку з хворобою голови сімейства їм поліпшать умови проживання у модульному містечку. 

Ще багато людей звернулися на сьогоднішньому прийомі по допомогу. Нікому відмовлено не було.

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан проводить прийом громадян кожну першу та третю п'ятницю місяця. Телефони для довідок: 760-73-14, 760-74-28.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини