Студенти юридичного університету стажуватимуться у міськраді
15 жовтня 2015 13:38 Місто
Студенти юридичного університету стажуватимуться у міськраді Студенти Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проходитимуть практику і стажуватимуться у Харківській міській раді.

Відповідний договір між установами підписаний на початку жовтня 2015 року. Як повідомив сьогодні, 15 жовтня, секретар міської ради Олександр Новак, у міськраді для практики майбутніх юристів є всі умови.

«Міська рада охоплює всі напрямки, які можуть бути корисні для майбутніх фахівців, що навчаються в юридичному університеті. Для нас як для органів місцевого самоврядування дуже важливо виховувати кадри. Частково це пов'язано з децентралізацією влади, частково з тими реформами, які проводить у міській раді Харківський міський голова Геннадій Кернес. Мова йде про молодих керівників, яких у міськраді стає з кожним роком все більше», - підкреслив Олександр Новак.

Він також повідомив, що за результатами проходження практики майбутні фахівці можуть бути прийняті на стажування до Харківської міської ради.

Нагадаємо, що з 2011 по 2013 роки Харківська міська рада, відповідно до законодавства, підписала з харківськими вишами п`ять договорів про проходження практики студентами. Це були довгострокові (на п'ять років) договори з Харківським національним університетом міського господарства ім. О. Бекетова і Харківським національним університетом ім. В. Каразіна, а також три короткострокових договори з Харківським економічним університетом ім. С. Кузнеця.

Друкувати
Останні новини