Студенти університету мистецтв провели благодійний концерт на користь дітей з Донбасу
30 вересня 2014 18:33
Студенти університету мистецтв провели благодійний концерт на користь дітей з Донбасу Благодійний концерт студентської групи «JAZZ-CLUB» відбувся сьогодні, 30 вересня, в камерному залі Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. Як повідомив організатор концерту Сергій Щебликін, кошти від його проведення підуть на допомогу дітям із зони АТО, які зараз навчаються в Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті. 

«Ми музиканти. Ми даруємо людям мистецтво. Але у цій складній ситуації, в якій опинилася наша країна, ми подумали, чим ми можемо допомогти, і вирішили зібрати кошти на допомогу дітям з Донецької та Луганської областей, які зараз навчаються в нашій школі-інтернаті. Підтримка та допомога для них - це зараз найголовніше», - підкреслив Сергій Шебликін. Він зазначив, що грошові кошти підуть на придбання продуктів та теплих речей.

На благодійному концерті до «JAZZ-CLUB» приєднався і фольклорний студентський ансамбль «Стежка». Глядачі почули українські народні пісні в джазових обробках, а також фольклорні пісні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини