Студенти із зони АТО можуть отримувати матеріальну допомогу
11 лютого 2016 17:14 Суспільство
Студенти із зони АТО можуть отримувати матеріальну допомогу Неповнолітні студенти навчальних закладів, які прибули до Харкова із зони військових дій, можуть отримати матеріальну допомогу.

Про це сьогодні, 11 лютого, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Харківської міської ради повідомив начальник управління служб у справах дітей Олександр Малько.

За його словами, діти, які переїхали з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції, без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють, і навчаються у професійно-технічних або вищих навчальних закладах і проживають в гуртожитках, можуть звернутися в службу у справах дітей. Це потрібно для того, щоб підлітки за допомогою фахівців служби могли відкрити власний банківський рахунок для отримання грошової допомоги на проживання. Як повідомив Олександр Малько, управління направило звернення до навчальних закладів міста з проханням надати списки цих дітей.

За його словами, на сьогодні таку матеріальну допомогу отримують близько 100 підлітків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини