Стратегію розвитку Харкова представлять на міжнародному інвестиційному форумі
09 вересня 2016 13:13 Місто
Стратегію розвитку Харкова представлять на міжнародному інвестиційному форумі Стратегія розвитку Харкова до 2020 року буде представлена на Міжнародному інвестиційному форумі «Харків - стратегія успіху», який відбудеться 16 вересня в готелі «Харків Палас».

Про це сьогодні, 9 вересня, в ході робочої наради з розробки документа повідомив секретар Харківської міської ради Олександр Новак. Він зазначив, що для остаточного доопрацювання стратегії залучать українських і міжнародних експертів.

Під час наради за участю директорів профільних департаментів пройшла презентація Стратегії розвитку Харкова до 2020 року, під час якої розповіли про цілі та завдання документа, його основні розділи.

За словами першого заступника керівника робочої групи, директора Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України Миколи Кизима, в розробці документа брали участь вчені, представники бізнесу, органів місцевого самоврядування, студенти, активісти. Під час роботи проводилися соцопитування, онлайн-опитування, дослідження фокус-груп.

«Ми визначали можливі джерела фінансування міста. Розглядали стратегію з точки зору законодавства, щоб вона не суперечила законам України. Ми розглядали досвід інших міст України та Європи, визначали слабкі і сильні сторони міста Харкова, вплив на його розвиток зовнішнього середовища. Ми прислухалися до думки харків'ян, визначали сценарії і цілі розвитку Харкова», - повідомив Микола Кизим.

Він зазначив, що серед сфер подальшого розвитку міста, на яких зроблено акцент, - здоров'я населення, працевлаштування, громадянське суспільство, інвестиційна привабливість, розвиток спорту, соціальної сфери та ін.

Друкувати
Останні новини