Стартувала реєстрація на курси Спортивної академії
05 березня 2021 14:12 Спорт
Стартувала реєстрація на курси Спортивної академії Безкоштовні курси «Kharkiv Sport Academy 3.0» («Спортивна академія») для третього потоку слухачів пройдуть з 2 квітня по 25 травня в Харкові.

Як зазначили організатори, прослухати лекції зможе один кандидат від спортивної федерації (асоціації) або спортклубу міста, за винятком тих закладів, представники яких брали участь у попередніх потоках. Кількість слухачів курсів - 30 осіб.

В рамках третього потоку передбачено 24 теоретичні та практичні заняття з освоєння навичок розвитку власного бренду, наповнення сторінок у соціальних мережах, їх просування, позиціонування, а також копірайтингу. Крім того, спікери курсів розкажуть, як збільшити свій дохід через правильний брендинг федерації, як інвестувати в спортсменів із прибутком, як писати новини і анонси про спортивні заходи і змагання. Лекції читатимуть провідні фахівці у сфері менеджменту, маркетингу, журналістики, піару, психології та права.

За підсумками занять учасники отримають готову веб-сторінку своєї федерації з правильним її змістом і ефективними інструментами для її просування, а також сертифікат про успішне завершення курсу «Kharkiv Sport Academy 3.0».

Ознайомитися з розкладом занять можна за відповідними посиланнями: з менеджменту та з маркетингу.
Зареєструватися на курси можна за телефоном: +38 (066) 707-77-88 або відправити заявку на пошту kurilova_nata@ukr.net

Початок занять - 2 квітня.

Місце проведення: пл. Свободи, 5/1 (Держпром, 6-й під'їзд, 9-й поверх, Центр підтримки молодіжних ініціатив «ХАБ 6/9»).

Нагадаємо, «Kharkiv Sport Academy» - спільний проєкт Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту і креативного агентства «Boomerang», в рамках якого проходять безкоштовні курси лекційних та практичних занять з основних аспектів сучасного спортивного маркетингу для спортивних федерацій (асоціацій) і клубів міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини