Стартує другий сезон «Битви корпорацій»
05 вересня 2016 10:13 Спорт
Стартує другий сезон «Битви корпорацій» II сезон спортивного турніру «Битва корпорацій» стартує 25 вересня в Харкові.

Зараз проходить останній етап реєстрації, який закінчується 16 вересня, а 25 вересня відбудеться перший етап змагань - гра в гольф. Турнір розділений на два кубка: осінній і весняний. Змагатися команди будуть у десяти видах спорту: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, більярд+дартс, стрітбол, легкоатлетичне багатоборство, пейнтбол.

З деталями другого сезону турніру можна ознайомитися, переглянувши презентацію. Зареєструватися можна на сайті або за тел.: +38 (093) 309-00-99.

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, у якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять протягом десяти місяців (з вересня по червень). Перший сезон турніру складався з одинадцяти етапів: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, бадмінтон, боулінг, настільний теніс, настільне багатоборство, легкоатлетичне багатоборство, стрільба з лука, стрітбол і пляжний волейбол. У першому сезоні «Битви корпорацій» чемпіоном стала команда КП «Харківводоканал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини