Стан винуватця в ДТП на Салтівці залишається вкрай важким
07 листопада 2016 13:24 Медицина
Стан винуватця в ДТП на Салтівці залишається вкрай важким Стан 19-річного юнака, який став винуватцем ДТП, яка сталася 5 листопада на Салтівці, залишається вкрай важким.

Як повідомив сьогодні, 7 листопада, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова Олексій Білецький, молодий чоловік знаходиться в відділенні з 5 листопада. Його вкрай важкий стан обумовлено закритою травмою грудей, забоєм і розривом обох легенів з пошкодженням і розривом бронхів справа. У молодої людини закрита травма живота, пошкоджена печінка.

«Пацієнт був відразу прооперований, було зупинено кровотечу. Зараз проводиться операція на правій легені. Йде торакотомия за участю провідних фахівців, в тому числі професора, торакального хірурга. Ми робимо все, щоб врятувати життя пацієнта», - повідомив Олексій Білецький.

Нагадаємо, що увечері в суботу після ДТП на Салтівці в лікарню швидкої і невідкладної допомоги надійшло 10 чоловік. Усім, хто звернувся, була надана медична допомога.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини