Споживачі можуть передати показання газового лічильника в святкові дні
29 квітня 2016 14:35 ЖКГ
Споживачі можуть передати показання газового лічильника в святкові дні Харків'яни зможуть передати показання газового лічильника в РГК «Харківміськгаз» навіть у святкові дні.

У прес-службі компанії нагадали, що споживачам міста Харкова необхідно щомісяця 1-го числа фіксувати показання свого лічильника, щоб платити тільки за спожиті кубометри газу, й передавати їх у газову компанію з 1 по 5 число. Тому, незважаючи на те, що дні передавання показань лічильників газу припадають на травневі свята, контакт-центр «Харківміськгазу» працюватиме в звичайному режимі з 8:00 до 20:00 за телефоном 766-51-04.

Передати показання можна не тільки телефоном контакт-центру, а й іншими способами, а саме:

- через «Особистий кабінет», зареєструвавшись на сайті 104.ua;
- в письмовій формі на електронну пошту: contact@khgor.104.ua (вказавши ПІБ та показання);
- шляхом відправки SMS-повідомлення на короткий номер «7104». Формат повідомлення: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - 5 цифр показань лічильника;
- за допомогою IVR-системи, для чого необхідно подзвонити по телефону контакт-центру 766-51-04 і самостійно, без участі оператора, ввести номер особового рахунку та показання лічильника.

Споживачам слід перевірити, чи зафіксувалися передані показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру.

У компанії нагадали, що передані показання відображаються в системі не відразу. Залежно від способу передачі, на це знадобиться від кількох годин (при передаванні через «Особистий кабінет») до 5 робочих днів (електронною поштою).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини