Співробітники КП «Харківводоканал» взяли участь у загальноміському суботнику
20 квітня 2019 13:27 ЖКГ
Співробітники КП «Харківводоканал» взяли участь у загальноміському суботнику Співробітники КП «Харківводоканал» під час суботника, який пройшов сьогодні, 20 квітня, в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», прибрали територію загальною площею близько 10 га.

Про це повідомив заступник генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євген Дегтяр.

За його словами, в міському суботнику взяли участь понад 340 співробітників підприємства, було задіяно близько 20 одиниць спеціалізованої техніки. Роботи з благоустрою проводилися на міських очисних спорудах водовідведення, насосних станціях, на майданчиках резервуарів чистої води «Лідне» і «Лосєве», а також на пр. Ювілейному, на вулицях Моісеєвській, Мало-Гончарівській та Шевченка.

«Сьогодні співробітники КП «Харківводоканал» провели комплексні роботи з благоустрою територій об'єктів підприємства - прибрали і вивезли сміття, торішнє листя, поросль і сухостій. Приділили підвищену увагу і привели до ладу місця, де взимку проводилися аварійно-відновлювальні роботи на мережах. Триває підготовка до літнього оздоровчого сезону в закладах оздоровлення та відпочинку підприємства - «Факел» та «Ромашка». Тут також проведено великий обсяг робіт з благоустрою. Тільки всі разом ми зможемо зробити рідне місто чистішим і комфортнішим для життя нас і наших дітей», - зазначив Євген Дегтяр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини