Соцпрацівники приймають звернення харків’ян
02 червня 2022 15:05 Місто
Соцпрацівники приймають звернення харків’ян Фахівці Департаменту соціальної політики отримали 1 272 звернення електронною поштою з 18 по 31 травня.

Як повідомили у департаменті, також за цей період 71 особа звернулася до них у соціальній мережі «Facebook». Усі громадяни отримали консультації.

Крім того, 18 травня відновили роботу всі дев’ять управлінь соціального захисту населення. З 18 по 31 травня туди звернулися на прийом 11 956 осіб, а телефонні консультації отримала 14 781 особа.

Через те, що до Харкова перемістилася велика кількість громадян з передмістя та сусідніх областей, найбільш затребуваними послугами залишаються видача довідки ВПО та призначення допомоги ВПО. Зазначається, що статус внутрішньо переміщеної особи отримали 4 610 громадян, а 3 983 подали заяву на допомогу.

Контакти Департаменту соціальної політики:
- електронна пошта: 34756609@mail.gov.ua;
- «Facebook»: https://www.facebook.com/soczahist.kh;
- сайт: https://soczahist.kharkov.ua/.

Також з актуальною інформацією можна ознайомитися на сайті центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс»: https://prozoriy-office.kharkov.ua.

Управління соціального захисту працюють з 9:00 до 17:00 щодня, крім суботи та неділі, без перерви.

Зробити попередній запис на прийом можна:
- за телефонами, вказаними тут: https://cutt.ly/gHPXM2d (за ними ж можна отримати консультації з усіх питань, що стосуються діяльності управлінь саме в тому районі, де особа перебуває на обліку);
- через кол-центр: 0-800-304-304;
- через офіційний сайт Департаменту соціальної політики за посиланням: https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського і Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини