Соціальна сфера Харкова готова до опалювального сезону
26 вересня 2018 13:37 ЖКГ
Соціальна сфера Харкова готова до опалювального сезону Заклади освіти, культури та охорони здоров'я підготовлені до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.

Про це сьогодні, 26 вересня, на нараді з підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, підготовка внутрішньобудинкових мереж житлового фонду також виконана практично на 100%.

«Сьогодні продовжується заповнення системи теплоносієм. На сьогодні рівень заповнення мереж по Харкову складає близько 70%. Є питання щодо заповнюваності систем у житлових будинках, що живляться від магістральних трубопроводів, які ми сьогодні перекладаємо. Найближчим часом ці роботи будуть завершені, а магістралі - пущені в експлуатацію», - зазначив Ігор Терехов.

Перший віце-мер додав, що перекладка магістралей уже виконана більш ніж на 50%. Ремонт трубопроводів планують завершити до 10 жовтня. Також він зазначив, що вже вирішене питання із забезпеченням лімітами газу харківських теплоелектроцентралей.

«Рівень розрахунків сьогодні такий, що він дозволяє Харкову отримати ліміти газу. Така ж ситуація і на ТЕЦ-5. Як запевнило керівництво, це підприємство почне пуск тепла вже за кілька днів, щоб стабільно його виробляти для потреб Харкова», - підкреслив перший віце-мер.

За його словами, опалювальний сезон у Харкові стартує в жовтні, в залежності від погодних умов. Традиційно подача тепла почнеться в дитсадки, школи, пологові будинки, лікарні, установи освіти і культури, а після цього - в житлові будинки.

Крім того, під час наради Ігор Терехов звернув увагу комунальників на прибирання листя і доручив залучити до його вивезення підрядні організації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини