Сьогодні в «Локомотиві» стартує серія всеукраїнських змагань з тхеквондо
21 грудня 2019 10:28 Спорт
Сьогодні в «Локомотиві» стартує серія всеукраїнських змагань з тхеквондо ХХ Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України» пройде 21-22 грудня у харківському Палаці спорту «Локомотив» (вул. Велика Панасівська, 90).

У ньому візьмуть участь спортсмени п'яти вікових категорій: діти (2012-2013 р.н.), молодші юнаки (2010-2011 р.н.), юнаки (2008-2009 р.н.), кадети (2005-2007 р р.) та юніори (2002-2004 р.н.).

«Турнір «Діти України» - передноворічне свято для юних спортсменів. За свою 20-річну історію він став улюбленим змаганням українських тхеквондистів. Спортсмени приїжджають до Харкова з усіх областей України, щоб поборотися за останні медалі року, що минає. На турнірі виросли провідні тхеквондисти нашої країни, а також підростає нове, не менш успішне покоління», - розповіли у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту.

Також 21-22 грудня відбудеться командний чемпіонат країни, Кубок України з пумсе, Кубок України серед ветеранів і бої Професійної ліги тхеквондо. Фестиваль об'єднає всі вікові категорії.

«Одночасно зі змаганнями в розділі керугі у рамках турніру «Діти України» пройдуть і змагання у розділі пумсе. Також 21 грудня відбудеться Кубок України з пумсе. У цьому ж залі у цей же час юніори та дорослі боротимуться за медалі командного чемпіонату України, а також відбудеться Кубок України серед ветеранів. У рамках змагань вперше в Україні відбудеться кілька поєдинків чемпіонату Професійної Ліги України з тхеквондо. Бої пройдуть 22 грудня у восьмикутнику», - уточнили в департаменті.

Церемонія відкриття відбудеться сьогодні, 21 грудня, о 13:00.

Початок поєдинків - о 9:00. Вхід на змагання - вільний.

Зазначимо, що поєдинки транслюватиме канал «Kharkiv Sport City». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини