«Smart Talks»: харків'янам розповідають про інноваційні проекти
09 серпня 2019 16:36 Місто
«Smart Talks»: харків'янам розповідають про інноваційні проекти Чергова зустріч у рамках проекту «Smart Talks» відбулася в науковому парку «Synergy».

«Smart Talks» - це захід, організований комунальним закладом «Офіс реформ Харкова». Його мета - побудова діджитал-спільноти шляхом поширення ідей розвитку «розумного міста». На кожній зустрічі виступають три спікери, яким відводиться по 20 хвилин для викладу своїх інноваційних ідей чи проектів.

Як повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, «Smart Talks» є важливим майданчиком для обговорення того, які цифрові інновації чекають харків'ян.

«Тут можна дізнатися з перших вуст, що відбувається в місті в інноваційній сфері, послухати експертів, авторів проектів. У рамках зустрічей ми презентуємо і популяризуємо проекти, які реалізує або розробляє міська влада. Ми вже презентували Портал електронних сервісів, обговорювали питання «розумних» парковок та інші напрямки концепції «розумного міста». За допомогою таких заходів ми здійснюємо просвітницьку діяльність, підвищуємо цифрову грамотність населення і розширюємо його кругозір», - зазначив Олег Дробот.

Так, на останній зустрічі представник «Офісу реформ Харкова» Андрій Кірик представив проект вдосконаленої системи вивозу та утилізації твердих побутових відходів за допомогою встановлення датчиків спостереження на сміттєвих контейнерах. Цю тему на початку липня з представниками компанії «Vodafone Україна» обговорював перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Запропонована високоінтелектуальна система збору твердих побутових відходів дає можливість здійснювати облік та моніторинг локацій з контейнерами, ступінь їх наповнення, створювати і коригувати маршрутні листи водіїв, оптимізувати процес утилізації сміття. Система дозволяє скоротити витрати підприємства, автоматизувати робочі процеси і підвищити якість послуг. За словами Андрія Кірика, зараз йде адаптація програми до харківських умов, і на початку осені перші датчики вже з'являться на контейнерах у рамках пілотного проекту.

Керівник комунального закладу «Офіс реформ Харкова» Михайло Лазарєв повідомив, що «Smart Talks» проходитиме регулярно, оскільки інноваційних ідей та проектів у місті дуже багато.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини