Сквер за ДК Ілліча відкрився після реконструкції
23 серпня 2014 15:41
Сквер за ДК Ілліча відкрився після реконструкції 23 серпня, в День міста, жителі Баварії змогли оцінити результати реконструкції зони відпочинку за ДК ім. Ілліча. На 6 гектарах покинутого парку побудовані кілька сучасних дитячих майданчиків, стадіон, місце для вигулу собак. Повністю оновлені всі прогулянкові доріжки, встановлені нові лавки та ліхтарі, парк обгороджений еврозабором.

«Я вдячний жителям району за вимогу відновити цей сквер. Тепер у вас є своє місце для відпочинку і спорту, сучасне і безпечне, давайте разом постараємося зберегти його, - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, який взяв участь у відкритті скверу. - Тепер черга за ДК Ілліча, клуб потрібно повертати до того, для чого він призначений, потрібен ремонт, створення умов для навчання, розвиваючих занять, дитячого дозвілля».

В ході реконструкції збережені реліктові дерева - дуби, посаджено близько 50 кленів, розбиті клумби та газони, відновлена ​​старовинна підпірна стінка з натурального каменю. Районна влада і проектувальники кілька разів зустрічалися з жителями району, щоб отримати оцінку та рекомендації людей. Після того, як в сквері вкрали десятки метрів вже нової тротуарної плитки і кілька урн, район закликав міліцію та місцевих активістів звертати увагу на хуліганів та не допускати випадків вандалізму.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини