Складне перехрестя доріг в районі Велозаводського мосту зроблять безпечним
19 лютого 2015 18:49 Місто
Складне перехрестя доріг в районі Велозаводського мосту зроблять безпечним Цього року на пр. Московському в рамках його реконструкції буде реалізовано декілька локальних проектів.

Про це сьогодні, 19 лютого, повідомив директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан.

Так, за його словами, плануються масштабні роботи в районі Велозаводського мосту - на перетині пр. Московського, вул. Польової, вул. Тарасівської і пробивки до вул. Академіка Павлова.

«На цьому перехресті відбувається безліч ДТП. Саме ці 100 метрів перед Велозаводським мостом стримують весь транспорт, який йде з центру, що постійно призводить до заторів. Тому проектувальники і містобудівники знайшли оптимальну конфігурацію цієї ділянки: вул. Польова та вул. Тарасівська будуть зведені в одну проїжджу частину, яка виходить на пр. Московський, що забезпечить нам класичне Х-подібне перехрестя і можливість зробити там світлофорне регулювання руху. Також там з'явиться пішохідний острівець безпеки», - розповів Сергій Дульфан.

Також на цьому місці за безшумною антивібраційною технологією будуть перекладені трамвайні колії.

«У перспективі трамвайні колії будуть замінені повністю на всьому Московському проспекті. Цього року планується реконструювати трамвайні переїзди, починаючи з пл. Конституції та пл. Павлівської. А далі почнеться заміна колій від вул. Академіка Павлова через Велозаводський міст до вул. Доброхотова», - повідомив Сергій Дульфан.

За його словами, зараз йде підготовка до тендерів і складаються графіки черговості робіт, які, за розрахунками, почнуться ближче до літа.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини