Школярі з Нюрнберга знайомляться з історією Харкова
17 липня 2019 11:09 Міжнародне співробітництво
Школярі з Нюрнберга знайомляться з історією Харкова Школярі з Нюрнберга в рамках німецько-українського молодіжного проєкту вивчають історію і дотримання прав людини в Харкові.

10 школярів з Нюрнберга відвідують Харків, а 10 школярів з Харкова проведуть зустрічі в Нюрнберзі. Мета проєкту - з одного боку, показати підліткам, як зберігається пам'ять про Другу світову війну і Голокост, а з іншого - визначити, яке значення мають і як дотримуються права людини сьогодні в Німеччині та Україні.

Так, в ході візиту до Харкова німецькі підлітки 16 липня взяли участь у семінарі на тему «Культура пам'яті та права людини: дослідження історії та значення прав людини сьогодні». Семінар і дискусії пройшли в Будинку Нюрнберга.

Також в рамках проєкту німецькі школярі відвідають Харківський музей Голокосту, меморіали жертвам Другої світової війни і жертвам тоталітаризму, ознайомляться з роботою Чорнобильської майстерні і зустрінуться з харківськими правозахисниками.

Зазначимо, захід проходить в рамках побратимських відносин між містами Нюрнбергом і Харковом. З візитом в Нюрнберг харківські школярі відправляться у листопаді.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини