Школярі в період карантину вчаться вдома
27 січня 2016 11:14 Освіта
Школярі в період карантину вчаться вдома У період карантину, який ввели в школах Харкова з сьогоднішнього дня, учні продовжують займатися за шкільною програмою.

Як повідомила директор гімназії №43 Світлана Ковальова, вчора, після опублікування розпорядження Харківського міського голови Геннадія Кернеса про призупинення занять у школах, всі учасники навчального процесу були оповіщені про це.

«Сьогодні діти не прийшли до школи, але це не означає, що вони не продовжують вчитися. Класні керівники й інші вчителі вже склали завдання для учнів зі своїх предметів, які можна отримати на сайті школи. Після закінчення карантину педагоги обов'язково перевірять виконані завдання», - підкреслила Світлана Ковальова.

Директор гімназії повідомила, що сьогодні вчителі знаходяться на роботі, вони візьмуть участь у засіданні педагогічної ради школи і продовжать працювати над складанням завдань для школярів.

Як зазначила Світлана Ковальова, також в період карантину велика увага приділяється санітарній обробці приміщення гімназії.

Нагадаємо, за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса з 27 січня у загальноосвітніх навчальних закладах міста всіх типів і форм власності у зв'язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ призупинено навчальний процес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини