Школярі Індустріального району приєдналися до естафети пам'яті
20 листопада 2019 14:17 Суспільство
Школярі Індустріального району приєдналися до естафети пам'яті Учні закладів освіти Індустріального району приєдналися до загальноміської акції «Естафета пам'яті», присвяченої 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З нагоди прийняття естафети у спеціалізованій школі №119 пройшов урочистий захід, в якому взяли участь заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Веліканова, учасники бойових дій та ветерани Другої світової війни, вчителі, школярі.

Заступник голови району вручила колективам шкіл №119, 113 і 88, які беруть активну участь у роботі шкільних музеїв історії та пам'яті, грамоти райадміністрації. Також грамотами Харківської міської організації ветеранів України нагородили учнів і вчителів, які ведуть активну роботу зі зміцнення зв'язків з ветеранськими організаціями. Крім того, нагороди отримали учасники та переможці конкурсу вокально-хореографічної постановки пісні про мир «Мелодія світу».

Перед гостями свята виступили ветерани і творчі колективи району, а також артисти Центру дитячої та юнацької творчості «Істок».

На завершення заходу ветерани передали символи естафети - Альбом і Кубок - учням школи №119, яка починає цю акцію.

Протягом навчального року естафету передаватимуть від одного навчального закладу до іншого, і, таким чином, у ній візьмуть участь всі школярі району. Так, у рамках заходу в школах пройдуть тематичні конкурси-виставки малюнків, віршів, творів, літературно-музичних композицій, а також зустрічі з ветеранами Другої світової війни. Інформація про всі заходи буде внесена до альбому Індустріального району, який є символом естафети пам'яті.

Закінчиться акція 29 квітня 2020 року в школі №113.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини