Як повідомив 12 травня директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан, зараз розглядають можливість організувати автобусні маршрути до ст. м. «Олексіївська».
Директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан нагадав, що внести зміни до схеми маршрутів довелося через необхідність забезпечити нормальний рух транспорту, у тому числі пасажирського, і розвантажити нижню частину вул. Сумської.
«Зараз пропускна спроможність на вул. Сумській від пл. Конституції до пл. Свободи низька і навіть в умовах одностороннього руху по вул. Римарській не дозволяє забезпечити нормальний рух громадського транспорту через цю ділянку. Крім того, незабаром почнеться реконструкція пл. Конституції, і ми повинні підготувати місце для будмайданчика. Тому ці маршрути обмежили площею Свободи», — зазначив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан.
Відповідно до транспортної концепціії Харкова, основним видом транспорту, що забезпечує пасажирські перевезення, є метрополітен. «Тому, на мою думку, маршрути цих напрямків мають закінчуватися біля найближчих станцій метро», — підкреслив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан.
Департамент транспорту та зв'язку звернувся в Управління ДАІ МВС України з проханням дозволити організувати маршрути міського громадського транспорту з рухом по деяких ділянках кільцевої дороги. «І для Олексіївки, і для селища Жуковського за швидкісним режимом, за кількістю необхідного для обслуговування пасажирів транспорту це було б оптимально. А зараз ми маємо право пускати пасажирські маршрути тільки в межах міста, а кільцева дорога перебуває у віданні обласної влади», — повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум