Сергій Андрєєв: Опалювальний сезон у Харкові почнеться 15 жовтня
09 жовтня 2020 13:29 ЖКГ
Сергій Андрєєв: Опалювальний сезон у Харкові почнеться 15 жовтня У зв'язку з погодними умовами опалювальний сезон у місті Харкові розпочнеться 15 жовтня.

Про це сьогодні, 9 жовтня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

За його словами, підприємство повністю готове до пуску тепла і почне його відразу після відповідного розпорядження міського голови про початок опалювального сезону.

«За нормами, якщо температура зовнішнього повітря тримається нижче 8 градусів протягом трьох діб до 15 жовтня, то опалювальний сезон починається раніше. Якщо ж температура вище, то опалювальний сезон у будь-якому випадку починається з 15 жовтня. Цього року, судячи з усього, так і буде. Якщо після пуску тепла температура зовнішнього повітря буде вище нормативних параметрів, то ми регулюватимемо подачу теплоносія в залежності від цього, тобто перетоплювати ніхто не буде. Також нагадаю, що система теплопостачання Харкова дуже розгалужена, і пуск тепла на все місто займе близько двох тижнів», - пояснив Сергій Андрєєв.

Крім того, гендиректор КП «ХТМ» повідомив, що на сьогоднішній день підписаний договір на поставку газу з НАК «Нафтогаз України», і це дозволить почати опалювальний сезон вчасно.

Також, за його словами, за шість місяців на підготовку систем теплопостачання міста Харкова було спрямовано 700 млн грн, а за підсумками року ця сума складе 930 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини