Сергій Андрєєв: До кінця тижня у всі будинки буде подано тепло
12 листопада 2019 17:46 ЖКГ
Сергій Андрєєв: До кінця тижня у всі будинки буде подано тепло Всі житлові будинки Харкова планують підключити до теплопостачання до кінця поточного тижня.

Про це сьогодні, 12 листопада, в ефірі телепрограми «Харьковские известия» повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

За його словами, процес підключення житлового фонду до тепла тривалий і займає в середньому від двох до трьох тижнів. При цьому велика частина тепломереж - а їх в місті близько 3,6 тис. км - має високий відсоток зношеності, що призводить до частих поривів.

«Ми сьогодні експлуатуємо систему теплопостачання, яка побудована в радянські часи і має високий відсоток зношеності. Тому у момент, коли ми починаємо підключати до тепла будинки, піднімаємо температуру і тиск, на мережах відбуваються аварійні ситуації, ми усуваємо дефекти і знову пускаємо тепло», - пояснив Сергій Андрєєв.

Директор ХТМ також зазначив, що на сьогоднішній день в місті підключені до тепла всі установи соціальної сфери і 98% житлових будинків. Зокрема, вже з теплом мешканці 7-ми з 9-ти районів Харкова, виняток становлять лише Шевченківський та Київський, куди кинуті всі сили підприємства.

«Сьогодні там працює достатня кількість бригад, техніки, і є всі необхідні матеріали для того, щоб усунути проблеми і запустити тепло в житлові будинки на Олексіївці і Павловому Полі», - підкреслив Сергій Андрєєв.

При цьому він акцентував увагу споживачів, що оплата за опалення буде нараховуватися городянам виключно з дня включення тепла і за фактом його споживання.

Повне інтерв'ю з Сергієм Андрєєвим дивіться сьогодні о 20:30 на 7-му телеканалі у програмі «Харьковские известия».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини