Рух транспорту в районі ДТП на Сумській сьогодні ввечері буде заборонено
01 листопада 2017 16:45 Оперативна інформація
Рух транспорту в районі ДТП на Сумській сьогодні ввечері буде заборонено Рух транспорту по вул. Сумській - на ділянці від пров. Некрасова до пров. Мечникова, по пл. Конституції - на ділянці від вул. Короленка до вул. Мечникова - буде тимчасово заборонено з 19:30 1 листопада.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням поліцією слідчого експерименту в районі перехрестя вул. Сумська - пров. Мечникова. Рух буде заборонено до завершення слідчих дій.

Проїзд тролейбусів буде забезпечений. Об'їзд буде організовано прилеглими вулицями - Грабовського, Римарській і Пушкінській.

Автобуси об'їжджатимуть закриту ділянку так:

№20е, 78е, 119е, 202е, 217е (по вул. Сумській в напрямку пл. Конституції): вул. Сумська - вул. Римарська - пров. Мечникова - пл. Конституції і далі за маршрутом;

№20е, 78е, 217е (у бік пл. Свободи): пров. Спартаківський - вул. Університетська - вул. Мечникова - пл. Конституції - вул. Пушкінська - пл. Театральна - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№119е: пл. Конституції - вул. Пушкінська - вул. Скрипника - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№202е: вул. Університетська - вул. Мечникова - пл. Конституції - вул. Пушкінська - пл. Театральна - вул. Сумська і далі за маршрутом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини