Рух транспорту біля стадіону «Металіст» буде тимчасово заборонений
01 вересня 2017 16:11 Оперативна інформація
Рух транспорту біля стадіону «Металіст» буде тимчасово заборонений Рух транспорту по пров. Власівському, вул. Храмова, вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Польової, і вул. Державінській буде заборонений з 19:00 до 24:00 2 вересня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням футбольного матчу на стадіоні «Металіст» між національними збірними командами України та Туреччини.

На цей період деякі автобуси змінять маршрут таким чином:

№68е і 232е: змінять кінцеву зупинку і здійснюватимуть висадку і посадку пасажирів на зупинці «Ст. м. «Проспект Гагаріна»;

№260е: скоротить шлях прямування і змінить кінцеву зупинку: вул. Плеханівська - ст. м. «Завод ім. Малишева» (відстій і розворотне коло по вул. Нехаєнка біля залізничної станції Балашівка) - висадка і посадка пасажирів здійснюватиметься на зупинці «Ст. м. «Завод ім. Малишева»;

№244е: пр. Московський - вул. Польова і далі за маршрутом;

№251е: пр. Московський - вул. Богдана Хмельницького - пл. Захисників України - пр. Московський - вул. Польова - вул. Плеханівська і далі за маршрутом.

Крім того, з 19:00 до 24:00 2 вересня буде заборонений рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Молодої Гвардії. У зв'язку з цим трамваї курсуватимуть так:

№5: розворотне коло «вул. Одеська» - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - пр. Московський - пл. Конституції - пл. Павлівська - пл. Сергіївська - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - Південний вокзал;

у зворотному напрямку: Південний вокзал - вул. Євгена Котляра - вул. Полтавський Шлях - пл. Сергіївська - пл. Павлівська - пл. Конституції - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Польова - вул. Молодої Гвардії - вул. Плеханівська - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - розворотне коло «вул. Одеська».

Харківський метрополітен у ніч з 2 на 3 вересня працюватиме до 1:00.

Друкувати
Останні новини