Ритуальними послугами для тварин в Харкові скористалися понад 100 господарів
29 січня 2018 14:58 Екологія
Ритуальними послугами для тварин в Харкові скористалися понад 100 господарів З початку 2018 року ритуальними послугами Харківського колумбарію скористалися 120 харків'ян.

Про це сьогодні, 29 січня, повідомили в КП «Центр поводження з тваринами».

За словами співробітників підприємства, проблема поховання останків померлих домашніх тварин завжди була актуальна в місті Харкові, як і в будь-якому іншому мегаполісі. За статистикою, в кожній четвертій родині мешкають домашні вихованці, термін життя яких становить 10-15 років. До відкриття в Харкові колумбарію місцеві жителі ховали останки тварин в парках, скверах, біля житлових будинків. Тепер у жителів міста є місце, де можна поховати прах тварини, прийти, згадати про неї. Територія колумбарію охороняється, за похованнями доглядають.

Нагадаємо, колумбарій для поховання праху домашніх тварин відкрили в Харкові у вересні 2017 року. Це перший подібний заклад в Україні. Колумбарний комплекс входить у структуру комунального підприємства «Центр поводження з тваринами». На його території побудовані 26 стін з нішами, які складаються з 1560 комірок. Поруч розташована адміністративна будівля, де є кімната для прощання з домашнім улюбленцем. У кабінеті навпроти можна оформити всі необхідні документи, замовити кремацію, вибрати урну і, за бажанням, плиту з портретом і роками життя тварини.

З повним переліком послуг колумбарію можна ознайомитися на сайті КП «Центр поводження з тваринами».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини