Реєстраційна служба відновила прийом документів на реєстрацію майна
04 жовтня 2013 15:37
Реєстраційна служба відновила прийом документів на реєстрацію майна Доступ до реєстрів реєстраційної служби відновлений.

Про це сьогодні, 4 жовтня, повідомив начальник Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області Олег Дробот.

За його словами, з сьогоднішнього дня всі відділення реєстраційної служби в місті та області працюють у звичайному режимі. Олег Дробот також підкреслив, що всі дані реєстрів збережені в повному обсязі.

Нагадаємо, реєстраційна служба тимчасово не приймала і не видавала документів, пов'язаних з реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Це було пов'язано з технічними проблемами доступу до державних реєстрів, які веде державне підприємство «Інформаційний центр Міністерства юстиції України».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини