Ремонт будинків, мереж і доріг - у Харкові підготувалися до нового опалювального сезону
10 жовтня 2018 17:47 ЖКГ
Ремонт будинків, мереж і доріг - у Харкові підготувалися до нового опалювального сезону 7 тис. 862 житлових будинків комунальної форми власності, 137 відомчих будинків та понад 700 будинків ЖБК та ОСББ комплексно підготовлено до опалювального сезону 2018-2019 років.

Про це сьогодні, 10 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

За його словами, за рахунок коштів міського бюджету були капітально відремонтовані покрівлі на 76 будинках і проведено поточний ремонт у 374 житлових будинках комунальної форми власності. Також на 100% підготовлені до зими об'єкти соціальної сфери.

Олексій Богач зазначив, що великий обсяг робіт був виконаний комунальним підприємством «Харківські теплові мережі». До системи теплопостачання вже підключено 5 тис. 144 житлових будинки комунальної форми власності, а також 2 тис. будівель різних відомств, установ і підприємств. До початку нового опалювального сезону підготовлено вісім районних котелень, 245 квартальних і локальних котелень, 297 центральних та індивідуальних теплових пунктів. Цього року вже виконані роботи з заміни 19 км тепломереж, до кінця року планується перекласти ще понад 20 км мереж.

«І ці 20 км будуть розбиті по основних магістралях міста Харкова. Слід зазначити 49-ю магістраль - це вул. Шатилівська, 94-ту магістраль, на якій минулої зими відбувалися пориви, на вул. Благодатній, 53-тю магістраль на вул. Валентинівській. Також за рахунок міського бюджету було реконструйовано тепломагістраль по вул. Військовій», - зазначив директор департаменту.

Олексій Богач також повідомив, що КП «Харківські теплові мережі» та міська рада активно працюють із зовнішніми інвестиціями. За рахунок кредитних ресурсів також ведуться роботи з установки індивідуальних теплових пунктів та будівництва генераторної станції.

На КП «Харківводоканал» повністю підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період очисні споруди №1 і 2, споруди водопостачання «Донець» і «Дніпро», проведені планово-попереджувальні ремонти технологічного обладнання на 18 насосних станціях і на резервуарах очисних споруд .

«На мережах замінили 250 засувок різних діаметрів, відремонтовані водозабірні колонки, замінено 132 пожежних гідранти», - повідомив Олексій Богач.

За його словами, замінено і просановано 16 км дефектних ділянок каналізаційної системи, за рахунок коштів бюджету закінчується ремонт насосних станцій №26 і по вул. Лісопарковій. Також було відремонтовано 738 кришок, люків і колодязів.

Крім того, як повідомив директор Департаменту комунального господарства, виконано капітальний ремонт 170 тис. кв. м дорожньої мережі та поточний ремонт понад 850 тис. кв. м дорожнього покриття. Капітально відремонтовано 12 трамваїв, проведена сезонна підготовка 198 трамвайних вагонів і 127 тролейбусів.

До зими підготовлено близько 240 одиниць техніки для прибирання снігу, заготовлено 7,5 тис. т солі та 19 тис. куб. м піску.

Олексій Богач зазначив, що також всі підготовчі заходи виконали АК «Харківобленерго» та ПАТ «Харківміськгаз».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини