Реконструкція саду Шевченка йде повним ходом
05 липня 2018 16:37 Місто
Реконструкція саду Шевченка йде повним ходом Реконструкція саду Шевченка триває - з бетону вже відлита чаша майбутнього озера, практично всі алеї викладені щебенем.

З ходом робіт сьогодні, 5 липня, ознайомився перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він провів виїзну нараду з директорами профільних департаментів, архітекторами та представниками організацій, які задіяні в реконструкції.

За словами першого віце-мера, відкрити сад Шевченка після реконструкції планують до Дня міста, 23 серпня. До цього часу центральне місце відпочинку харків'ян сильно зміниться, набуде нового вигляду. Роботи в саду ведуться цілодобово, у кілька змін. Зокрема, вже відлита з бетону чаша майбутнього озера: на місці старого яру з'явиться водоймище з зонами відпочинку. «Саме озеро буде в три яруси, через нього проходитиме міст», - розповів Ігор Терехов.

Також великий обсяг робіт виконується на реконструкції фонтану «Каскад». «Сьогодні вже приступили до пальових робіт. Це буде одна з перлин Харкова. «Каскад» матиме новий, унікальний вид», - зазначив перший віце-мер.

В саду Шевченка встановлять нові лавки, світильники, ігрові майданчики для дітей. Крім того, планується обладнати спеціальний майданчик для вигулу домашніх вихованців.

Заїхати в сад Шевченка тепер можна буде і з вул. Клочківської. За будівлею Харківського національного академічного театру опери та балету розпочато будівництво дороги, яка з'єднає вул. Клочківську з вул. Римарською. Пізніше тут з'явиться багатоповерховий паркінг.

Нагадаємо, що також триває масштабна реконструкція Харківського зоопарку, яка передбачає новий підхід в роботі зоосаду: між відвідувачами і тваринами будуть максимально прибрані, де це можливо, клітки і бар'єри, з'являться зоогеографічні зони. На території зоосаду побудують океанаріум і оновлять колекцію тварин. Зокрема, в рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів Харкову безкоштовно передадуть пінгвінів, білих ведмедів і жирафів. Завершити реконструкцію зоопарку планується через два роки.


Друкувати
Останні новини