Реконструкція саду Шевченка триває
19 жовтня 2018 18:14 Місто
Реконструкція саду Шевченка триває Роботи з реконструкції саду іи. Т. Шевченка відновили, до відкриття готують частину саду уздовж вул. Сумської.

Сьогодні, 19 жовтня, з ходом робіт ознайомився перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, був період, коли роботи в саду були припинені в зв'язку з проблемами з оформлення документів, але зараз їх відновили. У найближчому майбутньому планується відкрити частину саду вздовж вул. Сумської. Таким чином, реконструкція половини саду вже буде зроблена. Пізніше огорожу перенесуть до озера, яке відкриють наступного року. Тоді ж завершать і реконструкцію фонтану «Каскад» і територію біля концертного залу «Україна».

«Ми цього року завершимо будівництво озера, чаша готова, йдуть оздоблювальні роботи, але запускати його не будемо, відкриємо навесні. Те ж стосується «Каскаду». У зв'язку з тим, що температура знижується, укладати граніт будемо в теплу пору року», - сказав Ігор Терехов.

Він зазначив, що центральний міський сад перетвориться. Крім того, що на алеях укладають нове асфальтне покриття, зробили зливові, встановлюють нові лавочки та ліхтарі, укладають газон, тут покращили систему освітлення і встановили автоматичне поливання.

«Зберегли всі зелені насадження, тут є столітні дуби, і ми дотримувалися захисної зони, щоб не пошкодити кореневу систему. Зберегли архітектуру, вигляд саду, але створили ту інфраструктуру, якої не було», - сказав Ігор Терехов.

Крім того, він зазначив, що за алеєю біля пам'ятника М'ячу наступного року встановлять новий дитячий майданчик.

Нагадаємо, що на даний момент завершена реконструкція першої черги саду Шевченка, ближче до Харківського національного академічного театру опери та балету. Також за театром триває будівництво дороги, яка з'єднає вул. Римарську з вул. Клочківською. Як повідомив Ігор Терехов, сьогодні буде завершено винос мереж, які там пролягали і не були вказані у відповідних документах, і виконується бетонування підстави плити. Через великий кут нахилу на дорозі, щоб уникнути провалів, там заливається плита, по якій вже буде укладатися асфальтне покриття.

Друкувати
Останні новини