Реконструкція Кітлярчиного яру завершується
24 липня 2014 17:05
Реконструкція Кітлярчиного яру завершується Реконструкцію Кітлярчиного яру планують завершити до Дня міста.
Про це сьогодні, 24 липня, під час огляду будівельних робіт в яру повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. 

За його словами, в парковій зоні Кітлярчиного яру залишилося завершити алею вздовж вул. Джерельної, яка вестиме до дамби, встановити лавки і засіяти територію травою. Віктор Кітанін нагадав, що основний обсяг робіт тут завершили ще торік, коли зробили прогулянкову алею вздовж яру, встановили паркові світильники, лави, урни, висадили дерева, але будівництво довелося призупинити через нестачу коштів. Тепер же, незважаючи на проблеми з казначейством, роботи, завершення яких заплановано до Дня міста, тривають. 

Крім того, до 23 серпня в Харкові планують відкрити реконструйований сквер за БК Ілліча, де вже закінчують класти тротуарну плитку, і другу частину площі перед Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М. В. Лисенка. 

Довідка. Реконструкція Кітлярчиного яру (між вулицями Командарма Уборевича та Джерельною) почалася близько року тому. Комунальні служби побудували капітальні спуски до джерела і зробили прогулянкову алею вздовж яру. У зоні відпочинку встановлені 40 енергозберігаючих світильників, лави, урни, очищена водойма. На самому джерелі зібраний павільйон і обладнана чаша з джерельними кранами. Оновлені фільтри і ультрафіолетові лампи для додаткового очищення води. Побудовано дві купальні з іконописним розписом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини