Приватна ТЕЦ-5 відключила від гарячої води понад 400 будинків
26 серпня 2021 18:19 ЖКГ
Приватна ТЕЦ-5 відключила від гарячої води понад 400 будинків У КП «Харківські теплові мережі» обіцяють вирішити проблему максимум за добу - переключивши всіх споживачів на комунальну котельню.

Одна з найбільших в Україні Харківська теплоцентраль №5 несподівано повідомила, що сьогодні, 26 серпня, з 22:00 буде повністю припинено відпуск теплової енергії для житлових і адміністративних будівель міста. Причини зупинки роботи поки невідомі.

Генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко зазначив, що тепловики вже працюють над тим, щоб переключити споживачів на комунальні котельні.

«Ми візьмемо навантаження на котельню «Павлове Поле». Завдяки реконструкції котлів та насосів є запас. Будемо намагатися закінчити всі роботи до ранку, поки не охолов теплоносій в системі. Найкоротший термін - завтрашній вечір», - повідомив Василь Скопенко.

Зазначимо, що всього приватне акціонерне товариство «ТЕЦ-5» надає тепло і гарячу воду в 255 будинків Шевченківського району (Олексіївка), 115 будинків Холодногірського району та 71 будинок Новобаварського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини