Представників легкої промисловості запрошують на бізнес-форум в рамках «Kharkiv Fashion»
18 березня 2019 12:49 Культура
Представників легкої промисловості запрошують на бізнес-форум в рамках «Kharkiv Fashion» Форум «Kharkiv Fashion Business Forum-2019» відбудеться 22-23 березня у Харкові.

В ході форуму відбудуться лекції та майстер-класи від провідних фахівців сфери дизайну, легкої промисловості та маркетингу.

Так, 22 березня пройде круглий стіл на тему «Кадрове забезпечення легкої промисловості». У заході візьмуть участь президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, представники Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, профільних вишів і харківські виробники одягу та взуття. Учасники круглого столу обговорять питання кадрового забезпечення в сфері легкої промисловості та створення дорожньої карти із взаємодії профільних навчальних закладів та компаній-роботодавців.

Початок заходу - о 9:30.

Місце проведення: вул. Мироносицька, 1 («Karazin Business School»).

Зареєструватися на участь у круглому столі можна тут.

23 березня фахівці fashion-індустрії розкажуть гостям заходу про формування і просування бренду, про підвищення продажів, побудову команди, про якісне ведення переговорів у сфері fashion тощо. Захід відбудеться на Арт-заводі «Механіка» Інша Земля (вул. Плеханівська, 126). Початок - о 10:00.

«Однією з ключових складових проекту «Kharkiv Fashion» є освітня частина. Ми прагнемо, щоб представники легкої промисловості отримали корисну інформацію, яка допомагає харківському бізнесу розвиватися і виходити на нові ринки», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

З повною програмою заходу можна ознайомитися тут.

Зазначимо, «Kharkiv Fashion Business Forum 2019» організований Харківським кластером легкої промисловості та дизайну за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Друкувати
Останні новини