Представники «Moody's» відзначили розвиток економіки в Харкові
06 червня 2017 16:25 Економіка
Представники «Moody's» відзначили розвиток економіки в Харкові Представники Міжнародного рейтингового агентства «Moody's Investors Service» сьогодні, 6 червня, перебувають з робочим візитом у Харкові.

Його мета - оновлення інвестиційного рейтингу Харкова. Для цього представники одного з кращих світових агентств зі штаб-квартирою в Нью-Йорку проаналізують останню інформацію про соціально-економічну ситуацію в місті та стан міського бюджету. Представники «Moody's» вже зустрілися із заступником міського голови - директором Департаменту економіки та комунального майна Михайлом Фатєєвим і заступником міського голови - директором Департаменту бюджету і фінансів Тетяною Таукешевою.

Як повідомив віце-президент, головний аналітик рейтингового агентства «Moody's» Владлен Кузнєцов, у міста сильні фінансові показники.

«Всю інформацію ми будемо ще аналізувати. Але вже хотілося б відзначити активну взаємодію міської влади з нами, дуже високий рівень комунікації. Економіка міста розвивається, є позитивні тенденції. У міста практично немає дефіциту, майже відсутнє боргове навантаження. Харків за своєю фінансовою силою знаходиться на передовому місці», - повідомив Владлен Кузнєцов.

Михайло Фатєєв зазначив, співпраця з «Moody's» має велике значення для міста, яке активно розвивається. За його словами, робота Харкова з декількома міжнародними фінансовими організаціями безпосередньо залежить від звіту рейтингових агентств.

«Харків працює з низкою фінансових зарубіжних організацій, які орієнтуються на звіти рейтингових агентств. У Харкові спостерігається зростання обсягу капітальних інвестицій. Коли інвестори інвестують в основний капітал, це означає розвиток тієї чи іншої галузі», - підкреслив Михайло Фатєєв.

Зазначимо, що у 2015 році агентство підвищило рейтинги міста за глобальною шкалою в іноземній і національній валютах з рівня Са до Саа3, прогноз «стабільний». При цьому рейтинг Києва залишився на той час на рівні Са. 


Друкувати
Останні новини