Працівники комунальних підприємств заблокували адмінбудівлю «Харківобленерго»
26 серпня 2016 08:47 Місто
Працівники комунальних підприємств заблокували адмінбудівлю «Харківобленерго» Близько 600 працівників комунальних підприємств «Харківводоканал»,«Харківські теплові мережі» та «Міськелектротранссервіс» сьогодні, 26 серпня, заблокували адмінбудівлю АК «Харківобленерго» на вул.Плеханівській.

Вони не допускають на робочі місця співробітників компанії. Як пояснили керівники комунальних підприємств, на такий кардинальний крок вони були змушені піти через загрозу відключення електроенергії компанією «Харківобленерго».

Так, за словами першого заступника КП «Міськелектротранссервіс» Віктора Громикіна, енергетики направили на адресу підприємства повідомлення про те, що в ніч з 26 на 27 серпня від джерел електропостачання буде відключено міський електротранспорт.

При цьому Міськелектротранссервіс не може погасити перед «Харківобленерго» борг в більш ніж 40 млн.грн. через те, що в цьому році держава не компенсує підприємству перевезення пільгового контингенту.

«До цього ми близько десяти років розраховувалися з «Харківобленерго» саме за такою схемою. Але у цьому році компенсацію наше підприємство не отримало. І з огляду на те, що нам загрожують відключенням міського пасажирського транспорту, ми вирішили висловити протест таким чином», - зазначив Віктор Громикін.

Як повідомила прес-секретар КП «ХТМ» Тетяна Чуйкова, у них на підприємстві періодичні відключення електроенергії проходять ще з березня. За її словами, підприємство не може погасити борги у 83 млн.грн., оскільки, за постановою Кабміну, всі заплачені споживачами гроші автоматично переводяться на рахунки НАК «Нафтогаз Україна». Як повідомила Тетяна Чуйкова, деякі адмінбудівлі і зараз знеструмлені, що ускладнює споживачам можливість передавати показання лічильників, оскільки багатоканальні телефони не працюють.

Подібна ситуація склалася і на КП «Харківводоканал», об'єкти якого також перебувають під загрозою відключення. В останньому повідомленні «Харківобленерго» зазначено, що чергове відключення об'єктів водопостачання та водовідведення заплановано на 30 серпня.

У даний час акція триває у мирному руслі. За збереженням громадського порядку спостерігають правоохоронці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини