Працевлаштування слабозорих та допомога бездомним - у Харкові реалізують нові соціальні проєкти
24 березня 2021 15:28 Суспільство
Працевлаштування слабозорих та допомога бездомним - у Харкові реалізують нові соціальні проєкти Підсумки 22-го міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» підбили сьогодні, 24 березня, під час конференції у Харківській міській раді.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники соціальних установ, громадських організацій.

Всього на конкурс було подано 31 проєктну пропозицію від 29 громадських організацій. Перемогли 26 ініціатив, які будуть реалізовані за рахунок бюджету територіальної громади Харкова.

Ігор Терехов зазначив, що у співпраці з громадськими організаціями, розуміючи потреби людей, міська влада зможе створити комфортне місто для різних людей.

«Кожен з вас бере на себе відповідальність за інших. До локдауна ми приїжджали за кордон і бачили багато людей з інвалідністю, для яких створені всі умови для комфортного життя. У нас же є маса обмежень, починаючи з психологічних. Тому мені хочеться, щоб ви сказали, де ми недопрацьовуємо, а ми намагатимемося це вирішити», - сказав Ігор Терехов.

Під час конференції представники громадських організацій презентували проєкти, які виграли в конкурсі. Зокрема, у Харківському центрі реабілітації молодих інвалідів та членів їхніх сімей «Право вибору» проведуть онлайн-школу кар'єрного росту для незрячої молоді «Успішний старт». У проєкті візьмуть участь випускники навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка, школи-інтернату №12 та слабозорі студенти. Вони пройдуть курси комп'ютерної грамотності з застосуванням голосових програм і стажування на робочих місцях. За підсумками онлайн-школи 20 осіб повинні бути працевлаштовані. В організації зазначили, що слабозорі люди можуть віддалено працювати перекладачами, юристами, педагогами на дистанційному навчанні. 

Також в місті планується реалізувати проєкт допомоги бездомним. Представники Харківського благодійного фонду «Надія є» мають намір зібрати речі для бездомних, видати їм продуктові набори, обстежити на туберкульоз, надати консультації юриста та психолога. Крім того, планується організувати виїзди мобільної амбулаторії для проведення до- і післятестового консультування на ВІЛ-інфекцію і соціальний супровід бездомних людей з інвалідністю в держустанови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини