Пожежні перевірять усі розважальні заклади Харкова
29 листопада 2016 14:46 Суспільство
Пожежні перевірять усі розважальні заклади Харкова Напередодні новорічних свят всі розважальні заклади міста Харкова повинні бути перевірені на предмет дотримання протипожежних вимог і норм.

Таке доручення дав сьогодні, 29 листопада, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він нагадав, що днями у Львові в результаті пожежі в нічному клубі постраждали 25 осіб, а один чоловік, який отримав 95% опіків тіла, помер у реанімації.

«Зобов'язуємо перевірити всі розважальні заклади - нічні клуби, кінотеатри тощо, особливо в світлі того, що наближається Новий рік. З проведенням багатьох заходів зросте ймовірність загорянь, надзвичайних ситуацій, десь електропроводка не ​​буде витримувати. Ми не допустимо такого, як у Львові! Крім того, до свят - на площі Свободи, в оперному театрі - необхідно все перевірити і обстежити, чітко визначити, як будуть організовані всі протипожежні заходи», - зазначив Ігор Терехов.

Начальник Харківського міського відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Володимир Юрченко повідомив, що деякі нічні клуби дійсно не дотримуються протипожежних норм. Матеріали щодо цих закладів передано до суду - на закриття до усунення порушень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини