Пошкодження на водогоні по проспекту Ювілейному буде усунуте до кінця дня
10 листопада 2017 15:03 Оперативна інформація
Пошкодження на водогоні по проспекту Ювілейному буде усунуте до кінця дня Пошкодження на водогоні на перехресті пр. Ювілейного з пр. Тракторобудівників буде усунуте до кінця дня.

Як повідомив сьогодні, 10 листопада, заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, даний водовід діаметром 1200 мм забезпечує водою мешканців семи мікрорайонів Салтівського житлового масиву.

«Роботи проводяться без припинення подачі води абонентам. У випадку необхідності буде підвозитися вода автоцистернами підприємства. Орієнтовний час закінчення аварійно-відновлювальних робіт - 24:00», - зазначив Владлен Волков.

Як повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, завдяки спільній роботі КП «Харківводоканал» і поліції була оперативно розроблена нова схема організації дорожнього руху на цій ділянці.

«В даний час обмежений рух однією смугою проспекту Ювілейного в бік 602-го мікрорайону і повністю знято рух електротранспорту. Рух організований на протилежному боці проспекту з обмеженням по одній смузі в кожному напрямку», - зазначив Сергій Дульфан

За його словами, якщо під час проведення аварійно-відновлювальних робіт буде задіяна значна кількість техніки, то можливе повне закриття руху транспорту на ділянці пр. Ювілейного - від пр. Тракторобудівників до вул. Гвардійців Широнінців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини