Помилкових викликів «швидкої» у Харківському регіоні стало менше
17 липня 2013 15:31
Помилкових викликів «швидкої» у Харківському регіоні стало менше Кількість помилкових викликів швидкої медичної допомоги у Харкові й області зменшилася.

Про це сьогодні, 17 липня, під час прес-конференції повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.
 
За його словами, якщо в січні до диспетчерської служби швидкої допомоги надійшло понад 2 тис. помилкових викликів, або 70 на день, то в червні їхня загальна кількість зменшилася на 400.
 
Ігор Шурма підкреслив, що влада стала жорстко реагувати на помилкові виклики, «жартівників» знаходять. «Їх карають за всією суворістю закону», - зазначив Ігор Шурма.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Новини по темі:
Останні новини