Половину харківських будинків підключили до тепла
18 жовтня 2012 16:25
Половину харківських будинків підключили до тепла 51% харківських будинків різних форм власності уже підключили до теплопостачання.

Про це сьогодні, 18 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міської ради повідомив головний інженер КП «Харківські теплові мережі» Євген Зінченко.

«З учорашнього дня в систему теплопостачання включилися ТЕЦ-3 і ТЕЦ-5, і подача тепла в будинки різко прискорилася. Ми розраховуємо закінчити підключення будинків до тепла до наступного вівторка-середи», - сказав Євген Зінченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини