Поліція у Харкові перевіряє законність отримання городянами матдопомоги
19 березня 2019 12:37 Суспільство
Поліція у Харкові перевіряє законність отримання городянами матдопомоги Співробітники поліції зараз проводять перевірку законності підстав для отримання матеріальної допомоги харків'янами, які писали відповідні заяви до Харківської міської ради.

Про це сьогодні, 19 березня, повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в останні дні чимало харків'ян почали телефонувати з питаннями, чому проводиться така перевірка.

«Я звертаюся до жителів міста з проханням не хвилюватися і спокійно сприймати ситуацію, якщо до вас у двері подзвонять, представляться співробітниками поліції і попросять відповісти на питання, чи отримували ви матеріальну допомогу від міської ради або писали заяву на її надання. Це пов'язано з тим, що Національна поліція дала доручення обласному управлінню перевірити порядок видачі матеріальної допомоги в Харкові, щоб переконатися, що вона не є підкупом виборців у зв'язку з проведенням виборчої кампанії. Це проходить по всій Україні. Тому велике прохання - відповісти на питання, які вам поставлять, пояснити, яким чином і до кого ви звернулися по матеріальну допомогу і в зв'язку з чим у вас була така необхідність», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона повідомила, що цього року на ім'я міського голови Геннадія Кернеса і до міськради надійшло понад 3 тис. заяв на надання матеріальної допомоги, і майже одна тисяча осіб уже її отримала. Торік у вигляді матдопомоги харків'янам було видано 36 млн грн.

«Ця програма працює у Харкові 20 років. До нас звертаються сім'ї з важкохворими дітьми, онкохворі, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, а також люди, що опинилися в складних життєвих ситуаціях. Отримати цю матдопомогу не так вже й просто, тому що мають бути підстави для цього, люди повинні надати відповідні документи - довідки про доходи, про склад сім'ї, про стан здоров'я тощо. Все це ретельно перевіряється і контролюється, тому про жодні підкупи з нашого боку не може бути й мови. Але така перевірка повинна пройти, тому я прошу харків'ян відповісти на всі питання поліції, а співробітників правоохоронних органів - бути делікатними, ввічливими, спокійними, і вам на все дадуть відповідь», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини