Поглиблені медогляди в минулому навчальному році пройшли майже всі школярі
19 червня 2014 14:54
Поглиблені медогляди в минулому навчальному році пройшли майже всі школярі Поглиблені медогляди в 2013/2014 навчальному році провели для 103 тис. харківських школярів (98,7%).
Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, за результатами профілактичних медоглядів з'ясувалося, що здоровими є понад 36 тис. учнів, решта мають відхилення в стані здоров'я, з них на диспансерному обліку перебувають близько 35 тис. школярів. У дітей найчастіше спостерігаються захворювання органів зору і кровообігу, нервової та кістково-м'язової систем.

У департаменті зазначили, що про стан здоров'я школярів повідомляли їхнім батькам, дітей направляли на додаткове обстеження в поліклініки та лікарні міста. З урахуванням фізичного розвитку та стану здоров'я в школі дітей розподілили для занять фізкультурою на відповідні групи (основна, підготовча і спеціальна), що дозволило зменшити можливі ризики загострення хронічних захворювань.

Як зазначили в департаменті, для поліпшення здоров'я харківських школярів організовано проведення оздоровчих заходів у літніх заміських таборах і в дитячих санаторіях, розташованих у Харківській області, а також в санаторіях Міністерства охорони здоров'я України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини