Почесний харків'янин Віль Бакіров святкує ювілей
08 червня 2021 09:26 Місто
Почесний харків'янин Віль Бакіров святкує ювілей Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 червня, привітав з 75-річчям Почесного громадянина міста Харкова, колишнього ректора Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Віля Бакірова.

«Усе Ваше життя – самовіддана праця на ниві української освіти і науки, внесок у виховання інтелектуальної еліти нашого міста та країни в цілому. Під Вашою егідою випущено не одне покоління спеціалістів різних сфер діяльності та велика кількість науковців, які беруть участь у формуванні вектора розвитку держави. Про Ваші професійні заслуги можна говорити нескінченно, але Вами прийняте рішення змінити участь у житті закладу, який Ви очолювали протягом багатьох років.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя та життєвої наснаги. Нехай Вам щастить у всіх Ваших задуманих добрих починаннях, а Ваші знання, досвід та відданість справі довгі роки служать розвитку та вдосконаленню вітчизняної вищої школи!» - сказано у привітанні. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини