По вулиці Академіка Павлова встановлюють опори для нової тролейбусної лінії
11 вересня 2019 12:24 Інфраструктура
По вулиці Академіка Павлова встановлюють опори для нової тролейбусної лінії Новий тролейбусний маршрут на Північну Салтівку з'єднає ст. м. «Героїв Праці» і розворотне коло на вул. Наталії Ужвій.

Як повідомив сьогодні, 11 вересня, директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, з 230 опор вже встановлено понад 50.

«Також ведуться роботи з будівництва підстанції, які мають бути закінчені за три місяці. Як тільки всі опори будуть встановлені, ми переведемо на них вуличне освітлення - близько 460 світлодіодних світильників. Вони освітлюватимуть тротуари і проїжджу частину», - зазначив Сергій Дульфан.

Планується, що нова тролейбусна лінія почне роботу в середині грудня. До цього часу повинні надійти і нові тролейбуси, придбані за кредитними договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

Сергій Дульфан підкреслив, що будівництво цієї тролейбусної лінії - лише перший етап реконструкції контактної мережі на Північній Салтівці. Далі планується добудувати кілька перемичок, щоб розширити контактну мережу і поліпшити існуючі тролейбусні маршрути. Це також зробить зручнішим під'їзд до станцій метрополітену.

Друкувати
Останні новини