Пільговий проїзд харківських студентів обійдеться місту в 17 мільйонів гривень
23 грудня 2015 14:28 Освіта
Пільговий проїзд харківських студентів обійдеться місту в 17 мільйонів гривень 17,8 млн грн буде виділено з міського бюджету в 2016 році на пільговий проїзд студентів у харківському метрополітені.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 грудня, на сесії Харківської міської ради.

Нагадаємо, на державному рівні шляхом внесення поправки в законодавство було прийнято рішення про скасування механізму надання пільги на проїзд студентів. Харків на місцевому рівні прийняв рішення залишити пільгу для студентів денної форми навчання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини