Підприємство «Харківміськліфт» розподілило понад 300 квартир
19 листопада 2012 12:53
Підприємство «Харківміськліфт» розподілило понад 300 квартир КСП «Харківміськліфт» надало понад 300 квартир працівникам комунальних підприємств міста.

Про це сьогодні, 19 листопада, під час особистого прийому громадян Харківського міського голови Геннадія Кернеса повідомив директор підприємства Анатолій Кандауров.

Він зазначив, що житло було надане за півтора роки в гуртожитках, які побудував «Харківміськліфт». На нього може претендувати працівник будь-якого комунального підприємства міста. Площа і кількість кімнат у квартирах залежить від складу сім'ї.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини