Підприємців штрафують за незаконну рекламу
10 липня 2019 17:14 Місто
Підприємців штрафують за незаконну рекламу  Понад 450 адміністративних протоколів було складено за порушення законодавства України у сфері розміщення реклами та благоустрою території міста Харкова у 2018 році.

Як повідомив сьогодні, 10 липня, заступник директора Департаменту контролю Іван Кузнецов, у всіх конкретних випадках були винесені постанови на загальну суму близько 500 тис. грн, яка надійшла до бюджету міста.

За його словами, цього року співробітники відділів Департаменту контролю вже склали понад 200 адміністративних протоколів із застосуванням штрафних санкцій. 

«Наші співробітники постійно працюють над виявленням та недопущенням таких правопорушень. В основному, це незаконне розміщення рекламних конструкцій та їх неналежне утримання. Щоб уникнути штрафів, потрібно просто отримати відповідні документи в Єдиному дозвільному центрі, стежити за рекламними конструкціями і утримувати їх у належному стані. Також необхідно отримати дозвільні документи на виконання земельних робіт і в зазначені терміни відновлювати об'єкти благоустрою», - зазначив Іван Кузнецов.

За його словами, штраф за подібні порушення становить від 850 до 1700 грн. І у випадку, якщо він оплачений, підприємець все одно не звільняється від необхідності оформити необхідні дозволи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини