Підприємці можуть отримувати послуги в сфері реклами в усіх центрах адмінпослуг
13 травня 2019 16:25 Місто
Підприємці можуть отримувати послуги в сфері реклами в усіх центрах адмінпослуг Послуги у сфері реклами - одні з найбільш затребуваних у центрах надання адміністративних послуг у Харкові.

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, в 2018 році було зафіксовано близько 25 тис. звернень у цій сфері.

«Реклама - ефективний інструмент і невід'ємний елемент ведення бізнесу. З огляду на потреби суб'єктів господарювання і виходячи зі статистики звернень, були організовані консультації фахівців відділу реклами Департаменту контролю. Харків'яни можуть, зокрема, отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, переоформити дозвіл, внести зміни або анулювати розміщення», - розповіла директор департаменту.

Консультації надаються з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 12:00 в ЦНАП за адресою: Гімназійна набережна, 26.

Також з цих питань можна звернутися і в інші територіальні підрозділи Центру адміністративних послуг.

«Завдяки злагодженій взаємодії з нашими колегами з Департаменту контролю надання адміністративних послуг з розміщення зовнішньої реклами повністю задовольняє потреби наших підприємців. Графік зручний, послуга затребувана, проконсультуватися можна щодня, черг немає», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Друкувати
Останні новини